Chwila spokoju, siedzę w pracy, ale troche odpoczynku tez się należy. O czym tu pisac. dzisiaj tak roznorodnie, czyli o wszystkim i niczym.
Wiosna - chyba mnie tez troche miesza w głowie. Wczoraj rano jadę do pracy. Ogrzewanie ustawione na 28 stopni. Szyberdach otwarty - przez ktore przeswituje idealne błekitne niebo. W CD muzyka z Rain Man. Ja w dobrym humorze, zaczynam sobie nucić cicho, potem głosniej. Palcami gram na kierownicy. Dojeżdzam do ruchliwego skrzyzowania w miescie. Widze czerwone swiatło, więc zatrzymuję, oczywiscie dalej gram. Spoglądam na bok i widze kilka osób patrzacych na mnie jak na .... :).
Mamy chyba mądre dziecko. 2 albo 3 dni temu kiedy rozmawialismy w trójkę o przyszłosci. Dzieciak powiedział, ze oczywiscie chce iść na studia, ale niekoniecznie elitarne, czyli tam gdzie jest wyscig szczurów. Chce pojsc na takie studia, aby (cytuje) "pracowac z pasją". Mowi, ze moze zaczynac nawet od jakiegos mało znaczacego miejsca, ale chce zeby to co bedzie robić, było pasją, a wtedy na pewno do czegoś dojdzie.
Dzisiaj odwiedziny M. u mnie w pracy. Nie wiem jak to mozliwe. Ale wyglada po operacji, jeszcze lepiej, sliczniej, cudowniej . Nie wiecie jak duma rosnie, gdy spogladam i wiem ze jestesmy razem. Jak ktos nie wie, to nie uwierzy, ze postawiono tak powazną diagnozę.
Aha najwazniejsze. Dzisiaj mija mała rocznica tzn. 1 miesiac mojej obecnosci tutaj. Moze to nie jest cos wielkiego, ale zawsze to okrągła rocznica :).Jest to najczesciej ogladana strona, w moim przypadku. Dobrze mi tu z Wami :):)
A.
Znowu tu wracam. Nie wiem jak napisać ten tekst - wszystko we mnie przemieszane, myślę, że zbyt... więcej
Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright by INTERIA.PL 1999-2012. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wasze komentarze (5)
A z tym śpiewaniem w samochodzie, to mamy to samo! Musimy komicznie wyglądać stojąc na światłach. Ja ostatnio jęzor wystawiłam takiemu jednemu gościowi, bo się śmiał do rozpuku, gdy mnie zobaczył.
Pozdrawiam cieplutko i oby tych rocznic było więcej.
Sciskam
A.