Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szepty

Przerażający i niepokojący thriller już wkrótce wchodzi na ekrany kin.

Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rockwood wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu.

Reklama

Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej spod kontroli. 

To, co zdarzy się później sprawi, że dziewczyna nie będzie już mogła z tego miejsca odejść... Co naprawdę wydarzyło się w Rockwood?

"Szepty" to trzymający w napięciu w żyłach thriller o siłach nadprzyrodzonych, który zabiera widza w podróż do tajemniczego, nieznanego świata. Zaskakuje świetną narracją i elektryzującą atmosferą, porównywany do "Innych". 

To film twórców, którzy mają w swoim dorobku przede wszystkim wielokrotnie nagradzane, świetnej jakości produkcje takie jak nominowany do Oscara "Billy Elliot", wybitna "Droga do szczęścia", czy uroczy film "Była sobie dziewczyna".

W głównych rolach: Rebecca Hall ("Vicky Cristina Barcelona", "Frost/Nixon"), Dominic West ("John Carter", "Hannibal. Po drugiej stronie maski") i Imelda Staunton ("Vera Drake", "Harry Potter i insygnia śmierci", "Zakochany Szekspir").

Styl.pl jest patronem filmu. Film na ekrany kin wchodzi 15 czerwca.Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje