Przejdź na stronę główną Interia.pl

Perfekcyjny związek musi mieć tajemnicę

Kaja i Eirik to na pozór udane małżeństwo. Kaja nosi serce na dłoni i duszę na ramieniu. Eirik odkrywa siebie tylko na tyle, na ile musi, żeby mieć święty spokój. Zdaje się, że kiedyś się kochali. Teraz łączy ich tylko syn i codzienność pełna pozorów.

Całe ich życie wywraca się do góry nogami, kiedy do domu naprzeciwko wprowadzają się Sigve i Elisabeth. Nowi mieszkańcy są idealni. Piękni, wysocy i na dodatek dobrzy. Adoptowali sierotę z Etopii. Wiedzą o sobie wszystko. I wydają się obłędnie szczęśliwi.  

Reklama

Perfekcyjny związek musi mieć swoją tajemnicę. Zanim tajemnice perfekcyjnego związku wyjdą na jaw, dwie pary będą musiały wyjść ze swoich zbudowanych na wygodnych kłamstwach światów i stanąć oko w oko z prawdą. Prawda ich zbawi. Prawda ich wyzwoli. W końcu zbliża się Boże Narodzenie...

"Happy, happy" to pełna ciepła historia o życiu marzeniami i pragnieniu dogonienia osiągalnego przecież szczęścia. Postacie wzajemnie się uzupełniają i wypełniają ekran pełną gamą emocji do ostatniego milimetra. To film, w którym można się bezgranicznie zakochać. "Happy, happy" to pełna ciepła historia o życiu marzeniami i pragnieniu dogonienia osiągalnego przecież szczęścia. Postacie wzajemnie się uzupełniają i wypełniają ekran pełną gamą emocji do ostatniego milimetra. To film, w którym można się bezgranicznie zakochać.

Film "Happy, happy" w kinach od 16 marca 20212 roku.


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: film | premiera

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje