Przejdź na stronę główną Interia.pl

Między nami

Od ponad trzydziestu lat tworzą zgrany duet. Kiedy on wychodzi z domu o świcie, by wrócić po północy, ona na niego czeka, żeby chwilę porozmawiać i pobyć razem. Dba o dom, tworząc bezpieczne schronienie dla ich rodziny i przyjaciół. Towarzyszy mu w najważniejszych wydarzeniach politycznych, choć najlepiej czuje się w swojej sopockiej przystani.


Reklama

Ale przecież nie zawsze było między nimi tak dobrze. Małgosia i Donald byli pierwszą parą na roku. Młodzi, zakochani i zupełnie nieprzygotowani na dorosłość. Malutkie, często chorujące dzieci, 20 m² z pralką Franią na korytarzu i wiecznie nieobecny mąż, który coraz bardziej angażował się w działalność opozycyjną.

Nie tak miało wyglądać jej wymarzone życie!

 Mimo kryzysów i trudnych chwil Małgorzata Tusk pozostała sobą: silną, niezależną dziewczyną z Wybrzeża. Już teraz wie, że w trudnych chwilach zawsze może liczyć na wielką miłość dzieci i lojalność przyjaciółek. Choć życie z Donaldem Tuskiem często przypomina ostry rajd z licznymi przeszkodami, ona zachowuje w tym wszystkim własną przestrzeń.

I - między nami mówiąc - jest szczęśliwa!

Małgorzata Tusk

"Między nami"

Wydawnictwo Znak

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Malgorzata Tusk "Miedzy nami"

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje