Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czas na STYLOWE ZAKUPY

Rusza już siódma edycja STYLOWYCH ZAKUPÓW!

Specjalnie dla Was luksusowy miesięcznik dla kobiet "Twój STYL" i znany na całym świecie magazyn "GRAZIA" po raz kolejny przygotowały NAJWIĘKSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE!

Reklama

Interesują Cię moda, uroda a może urządzanie wnętrz? Od 1 do 3 kwietnia bądź gotowa na szalone zakupy! Tylko z nami aż 3 DNI niepowtarzalnych zakupów (od piątku do niedzieli).

Ponadto, przygotowaliśmy dla Was aż 10 DNI rabatów na usługi!

Od 1 do 10 kwietnia możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek min.: w salonach fryzjerskich, klinikach urody, salonach SPA i restauracjach.

Czekają na Ciebie ponad 390 marek, co oznacza 11 000 najlepszych sklepów w całej Polsce! Takiej okazji nie możesz przegapić!

W jaki sposób skorzystać z rabatów?

W "Twoim STYLU" nr 4/2016 (na rynku 11 marca 2016) oraz w "GRAZII" nr 4/2016 (na rynku 11 marca 2016) znajdziesz kupony rabatowe na najnowszą kolekcję wiosna-lato 2016 a także zniżki na: kosmetyki, zabiegi kosmetyczne, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych. Nie przegap!


Cały rok udanych zakupów – nawet 760zł zwrotu za zakupy rocznie, w 1500 sklepach u 24 partnerów z Kartą Impresja Banku Millennium. Sprawdź!Twoja inspiracja

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Twój Styl | rabaty | kupon rabatowy | moda | Stylowe zakupy