Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czas na STYLOWE ZAKUPY

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja STYLOWYCH ZAKUPÓW!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Reklama

Specjalnie dla Was luksusowy miesięcznik dla kobiet Twój STYL wraz z magazynem SHOW przygotowały NAJWIĘKSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE!

Tego jeszcze nie było! Prawie 600 tysięcy magazynów z kuponami rabatowymi! Już od 12 września do kupienia z miesięcznikiem "Twój STYL" lub od 18 września z magazynem "SHOW"!

Interesują Cię moda, uroda a może urządzanie wnętrz? Od 29 września do 1 października bądź gotowa na szalone zakupy! Tylko z nami aż 3 DNI niepowtarzalnych zakupów (od piątku do niedzieli).

Ponadto, przygotowaliśmy dla Was aż 10 DNI rabatów na usługi!

Od 29 września do 8 października możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek min.: w salonach fryzjerskich, klinikach urody, salonach SPA i restauracjach.

Wydłużyliśmy również rabaty w sklepach online do 5 dni! Teraz trwają od 29 września do 3 października!

Ponad 400 marek, 13 000 najlepszych sklepów w całej Polsce! Takiej okazji nie możesz przegapić!

W jaki sposób skorzystać z rabatów?

W Twoim STYLU nr 10/2017 (na rynku 12 września 2017) oraz w SHOW nr 19/2017 (na rynku 18 września 2017) znajdziesz kupony rabatowe na najnowszą kolekcję jesień-zima 2017 a także zniżki na: kosmetyki, zabiegi w salonach spa, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych. Nie przegap!

Cały rok udanych zakupów – nawet 760 zł zwrotu za zakupy oraz możliwość rozłożenia wydatków na Wygodne Raty z kartą Impresja Banku Millennium. Sprawdź!
Dowiedz się więcej na temat: Twój Styl | rabaty | kupon rabatowy | moda | Stylowe zakupy
Najlepsze tematy