Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czas na STYLOWE ZAKUPY

Rusza już ósma edycja STYLOWYCH ZAKUPÓW!

Specjalnie dla Was luksusowy miesięcznik dla kobiet Twój STYL i znany na całym świecie magazyn GRAZIA po raz kolejny przygotowały NAJWIĘKSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE!

Reklama

Interesują Cię moda, uroda a może urządzanie wnętrz? Od 7 do 9 października bądź gotowa na szalone zakupy! Tylko z nami aż 3 DNI niepowtarzalnych zakupów (od piątku do niedzieli).

Ponadto, przygotowaliśmy dla Was aż 10 DNI rabatów na usługi!

Od 7 do 16 października możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek min.: w salonach fryzjerskich, klinikach urody, salonach SPA i restauracjach.

NOWOŚĆ! Po raz pierwszy, specjalnie dla Was wydłużyliśmy rabaty w sklepach online do 5 dni! Teraz trwają od 7 do 11 października!

Ponad 400 marek, 13 000 najlepszych sklepów w całej Polsce! Takiej okazji nie możesz przegapić!

Dodatkowo, w ramach akcji Stylowe Zakupy, 13 września uruchomimy konkurs, w którym do wygrania będzie stylowy Fiat 500!

W jaki sposób skorzystać z rabatów?

W "Twoim STYLU" nr 10/2016 (na rynku 13 września 2016) oraz w "GRAZII" nr 10/2016 (na rynku 13 września 2016) znajdziesz kupony rabatowe na najnowszą kolekcję jesień-zima 2016 a także zniżki na: kosmetyki, zabiegi w salonach spa, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych. Nie przegap!

Cały rok udanych zakupów – nawet 760 zł zwrotu za zakupy oraz możliwość rozłożenia wydatków na Wygodne Raty z kartą Impresja Banku Millennium. Sprawdź!
Twoja inspiracja

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Twój Styl | rabaty | kupon rabatowy | moda | Stylowe zakupy