Przejdź na stronę główną Interia.pl

Seria olejków GoArgan+ do ciała

Seria olejków GoArgan+ przeznaczona jest do kompleksowej pielęgnacji ciała. Poszczególne produkty stanowią idealną mieszaninę zimnotłoczonych olejów: arganowego i pochodzącego z roślin wywodzących się z rodzimych upraw.

Dzięki temu połączeniu uzyskano preparaty dopasowane do różnych typów skóry i odpowiadające na indywidualne wymagania pielęgnacyjne. Olejki doskonale i błyskawicznie się wchłaniają nie pozostawiając tłustego filmu.

Reklama

Otulają skórę aksamitną warstwą i sprawiają, że skóra jest wygładzona, miękka i miła w dotyku. Preparaty posiadają delikatne, przyjemne zapachy umilające codzienne stosowanie.

REGENERUJĄCO-OCHRONNY OLEJEK DO CIAŁA GOARGAN+ ŻURAWINA Unikalne połączenie tłoczonych na zimno olejów: arganowego* i żurawinowego  

ODMŁADZAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA GOARGAN+ TRUSKAWKA Unikalne połączenie tłoczonych na zimno olejów: arganowego* i z pestek truskawek.  

GŁĘBOKO ODŻYWIAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA GOARGAN+ MALINA Unikalne połączenie tłoczonych na zimno olejów: arganowego* i z pestek malin. *składnik z certyfikatem ekologicznym

Pojemność 100 ml

Cena ok. 99 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje