Przejdź na stronę główną Interia.pl

STYLOWE ZAKUPY

Zasady i regulamin akcji.

Jak skorzystać z rabatów?

- Kup magazyn Twój STYL nr 04/2017 lub magazyn GRAZIA nr 04/2017 (obydwa czasopisma na rynku 14 marca 2017).

Reklama

- Na stronach ww. magazynów znajdziesz KUPONY RABATOWE, tj. oferty Partnerów biorących udział w akcji rabatowej.

- Jeśli chcesz skorzystać z oferty, wytnij kupon z napisem: KUPON RABATOWY, a następnie przedstaw go w sklepie przy zakupie wybranego produktu bądź usługi.

- Wysokość rabatu, rodzaj promocji (np. oferowany przez Partnera prezent) oraz szczegółowe warunki oferty zostały opisane na KUPONIE RABATOWYM każdego Partnera.

- Aby skorzystać z oferty sklepów on-line, przy płaceniu podaj kod (hasło) znajdujący się na KUPONIE RABATOWYM.

- Z atrakcyjnych zniżek możesz skorzystać w weekend 31 marca - 2 kwietnia 2017 roku (od piątku do niedzieli - aż 3 DNI!). W przypadku usług okres rabatów trwa aż 10 DNI, od 31 marca do 9 kwietnia 2017 roku. W przypadku sklepów online okres rabatów trwa 5 DNI, od 31 marca do 4 kwietnia 2017 roku. Gdy Partner oferuje inny niż ww. opisany termin zniżek, informację taką znajdziesz na KUPONIE RABATOWYM.

- KUPON RABATOWY uprawnia do jednorazowego zakupu, bez względu na ilość sztuk, chyba że wzbudza ona podejrzenie zakupu w celu odsprzedaży.

- KUPON RABATOWY nie łączy się z innymi promocjami, nie kumuluje się z innymi zniżkami ani z innymi kuponami rabatowymi.

- Pełna lista adresów sklepów i podmiotów świadczących usługi objętych akcją promocyjną dostępna jest na stronie www.styl.pl/stylowezakupy.

- Pełny Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.regulaminy.pl, www.styl.pl/stylowezakupy oraz w siedzibie Organizatora Akcji.  

Twój STYL i GRAZIA życzą udanych zakupów!

Przeczytaj pełny regulamin
Twoja inspiracja

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: moda | Stylowe zakupy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje