Przejdź na stronę główną Interia.pl

Konkurs dla kreatywnych kobiet

"Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych" - pod tym tytułem kryje się wspólna akcja wydawcy charytatywnego kalendarza "Dziewczyny InPost 2018" i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. To konkurs, w którym mogą wziąć udział kobiety, zainteresowane rozwojem swoich kompetencji w zakresie storytellingu i autoprezentacji.

Charytatywny kalendarz "Dziewczyny InPost 2018" to zbiór 12 fotografii, prezentujących wybrane kobiety na co dzień pełniące różne role w firmie InPost. Ukazał się w listopadzie i jest dostępny w sprzedaży w księgarniach internetowych labotiga.pl, czytam.pl oraz na Allegro Charytatywni w cenie od 50 zł.

Reklama

Zjawiskowe zdjęcia, wykonane we wnętrzach futurystycznego obiektu Alvernia Studios, ilustrują wartości, jakie kobiety wnoszą do zespołów, w których pracują. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza "Dziewczyny InPost 2018" będzie przekazany na realizację programu "Pokonałam Samą Siebie".

- Wybór partnera naszej akcji nie jest przypadkowy. Zależało nam na tym, by wesprzeć panie w ich rozwoju. Ponieważ misją Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet i wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety nie dziwi, że zdecydowaliśmy się na partnerstwo właśnie z nimi - mówi Anna Wiertel, dyrektor marketingu Grupy Integer. - Tak powstał pomysł akcji "Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych".

Dla kobiet, które chcą się rozwijać

Do 15 grudnia można zgłosić się do udziału w konkursie organizowanym wspólnie przez firmę InPost i Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Akcja dedykowana jest kobietom, które są zainteresowane rozwojem w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Na podstawie przesłanych zgłoszeń jury konkursowe wyłoni listę 15 finalistek, które następnie wezmą udział w bezpłatnych warsztatach ze storytellingu i autoprezentacji.

Warsztaty zakończone będą wystąpieniem uczestniczek, podczas którego zostanie wybrana laureatka konkursu. Zwyciężczyni otrzyma zaproszenie do udziału w sesji Be The Change - wydarzenia networkingowo-inspiracyjnego, organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Be The Change to cykliczny i cieszący się dużym uznaniem i popularnością format wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w stylu TEDex. Nagrodą będą także indywidualne sesje szkoleniowe z trenerem storytellingu.

Opowiedz mi swoją historię

- Wystąpienie na BTC to szczególne wyróżnienie i przywilej. W dotychczasowych sesjach wzięły udział kobiety sukcesu ze świata biznesu, nauki, kultury, a także przedstawicielki sceny startupowej - mówi Katarzyna Wierzbowska, prezes Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. - Cieszymy się, że dzięki środkom przekazanym przez grupę Integer będziemy miały okazję wyjść z ideą zmiany do kolejnych pań, umożliwiając im zaistnienie na arenie szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

Zgłoszenia do konkursu wysyłać można do 15 grudnia 2017 r. wypełniając formularz


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje