Przejdź na stronę główną Interia.pl

​Wittchen wspiera walkę z rakiem piersi

Kupując różową torebkę czy kosmetyczkę marki Wittchen możesz wesprzeć Kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi.

"Pokonajmy raka piersi. Razem mamy większą siłę" - to hasło tegorocznych działań w ramach Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi (BCA) organizowanej przez firmę Estée Lauder. 20 lat, 70 krajów, 53 miliony dolarów na wspieranie globalnych badań i edukacji usług medycznych - słynna różowa wstążeczka coraz śmielej zdobywa świat!

Reklama

Również polski odział The Estēe Lauder Companies, jak co roku, włącza się do udziału w kampanii. Dzięki wsparciu partnerów i poczuciu, że zainicjowana przez Evelyn Lauder misja szerzenia świadomości o raku piersi powinna dotrzeć do jak najszerszego grona osób, Kampania na rzecz Walki z Rakiem Piersi cały czas rośnie i ma coraz większy zasięg.

Do grona partnerów włączają się firmy i instytucje z różnych branż, które poprzez sprzedaż produktów z Różową Wstążką lub przekazywanie dotacji uczestniczą w kampanii.

W tym roku do grona cieszących się uznaniem i kultowych już marek, takich jak Bobbi Brown, Donna Karan Cosmetics, La Mer, Smashbox czy Tom Ford Beauty dołączyła polska marka Wittchen, która także przeznaczy na ten cel część zysku ze sprzedaży wybranych modeli.

Lista sklepów, w których możesz kupić różowe produkty Wittchen

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje