Przejdź na stronę główną Interia.pl

Najmodniejsze kolory na ślubach: Przejrzyście i pastelowo

Blade odcienie mogą być zaskakująco i czarująco nowoczesne, jeśli spojrzeć na nie przez właściwy pryzmat. W dekoracjach ślubnych pastelowa paleta jest łączona z przejrzystym szkłem, akrylem i pergaminem dla uzyskania lekkości i elegancji.

W różowej poświacie

Dziewczęcość pojawia się w bardziej dojrzałej wersji w tej aranżacji stołu: umieść niski, rzeźbiarsko skomponowany bukiet w przejrzystym sześcianie, by uzyskać imponującą martwą naturę. Przejrzyste talerze, kieliszki i krzesła emanują nieuchwytnym pięknem, a czarująca mieszanka makaroników i bezików w małych akrylowych pojemnikach zachęca, by po nie sięgnąć. Narzuć kilka zafarbowanych na różowo skór baranich na oparcia, by goście mogli poczuć się komfortowo w tym szykownym otoczeniu.

Zaproszenia na wesele

Reklama

Akryl doda dodatkowego wymiaru zaproszeniom. Umieść je między dwoma płytkami pleksiglasu, by wyglądały jak małe dzieła sztuki. Skórzana koperta (która zawiera również wytłaczane karty z potwierdzeniem przybycia wraz z kopertami zwrotnymi) dodaje całości wrażenia luksusu. Rozważ też laserowe wygrawerowanie imion gości na akrylowych prostokątach i ułóż na blado niebieskich kartach - to nowoczesne połączenie menu z winietkami weselnymi.

Wiązanka śkubna

Bukiet z liści klematisu, goździków japońskich, róż ogrodowych, piwonii drzewiastych, jaskrów i anemonów to burza wesołych barw. Satynowa wstążka jest kontynuacją "barwnej" opowieści, a przejrzysty winyl wokół łodyżek, pomaga nadać strukturę i zapanować nad sytuacją.

Jak lśniący kryształ

Klasyczny piętrowy tort pokryty masą i obsypany cukrem perłowym w najbledszych odcieniach błękitu, zieleni i żółcieni - lśni subtelnym glamour. Ale to podstawa przypominająca spiętrzone skały, na której spoczywa cała konstrukcja, sprawia, że tort jest krystalicznym cudem. Można go zamknąć w akrylowej gablocie i ustawić na piedestale, aby goście mogli go podziwiać, zanim zostanie pokrojony.

Martha Stewart

 fot. Chels­ea Cavan­augh

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje