Przejdź na stronę główną Interia.pl

​Martha Stewart: Najmodniejsze kolory na ślubach - lato 2016

Czerwień i paryski błękit to idealne połączenie kolorów na lato.

Szykownie i uroczo

Jasne jak letnie niebo i kuszące jak plaże na Francuskiej Riwierze - błękit paryski w połączeniu z czerwienią dodadzą uroku każdej imprezie. Zagraj tymi kolorami podczas podawania napojów: markizy w paseczki będą pasować do specjalnie przygotowanych (wystarczy szablon i farba w sprayu) pojemników wypełnionych napojami.

Kolorowe zaproszenia

Reklama

Czyste linie i żywe kolory - ten czteroczęściowy zestaw sprawdzi się w przypadku wyluzowanych, ale eleganckich ślubów w każdym zakątku świata. Ażurowa biała okładka zdradza tylko tyle, ile potrzeba, by zaintrygować gości (wasze inicjały i datę ślubu), ale jednocześnie gra kolorami kolejnych warstw: niebieskiej wkładki i czerwonego zaproszenia.

Stylowe miejsce

Stwórz wyrafinowaną aranżację, używając kilku przedmiotów dostępnych w każdym sklepie dla miłośników rękodzieła. Najpierw pokryj tablicę z pianki materiałem i zamocuj go z tyłu za pomocą taśmy. Następnie przymocuj w równych rzędach fragmenty wstążki (na kleju) tak, by powstała "kieszonka". Dla dodatkowego efektu możesz nakleić dodatkowo wąską wstążkę na pierwszym i ostatnim rzędzie. W kieszonkach umieszczaj karty z wykaligrafowanymi nazwiskami gości i informacją, gdzie znajduje się ich miejsce.

Jak w rodzinie

Zachęć gości do rozmowy, podając na początek, we wspólnych naczyniach, przekąski takie, jak owoce morza i frytki.

Ten pięknie nakryty stół charakteryzuje idealny balans między tym, co wyluzowane i tym, co wyrafinowane. Wszystko to dzięki drukowanemu menu, wnoszącemu najwyższy szyk, ściereczkom do naczyń służącym jako serwetki, emaliowanym naczyniom (w tym kubkom z frytkami), szklanym butelkom z anemonami, tulipanami, jaskrami i cyklamenami po środku stołu. Goście mogą zająć miejsce, wyszukać drewniany widelczyk ze swoim imieniem i zabrać się do jedzenia.

Zmieszaj smaki

Zakończ noc czymś, co przypadnie do gustu wszystkim: i tym, co lubią słodkie i tym, co kochają pikantne. Ten sześciopiętrowy sernik z nowojorskiej Lafayette Grand Café & Bakery ma w sobie smaki wanilii, cytryny i... czarnego pieprzu. Borówki i truskawki użyte do dekoracji nawiązują do kolorystyki ślubu.

Martha Stewart

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje