Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kwiaty we włosach

Beata Tadla ma poukładane w szafie i w głowie. Jarosław Kret to spóźnialski marzyciel, który kupuje prezenty... sobie. Czy ta miłość mogła się udać? Doprawiona odrobiną szaleństwa udała się pysznie.

Jak on może poprawić ci humor?

Reklama

Beata Tadla: - Mocno przytulić i pogłaskać, mówiąc, że jestem najpiękniejsza i najmądrzejsza.

Najprzyjemniejsze wspomnienie z wakacji... Widok z tarasu hotelu na Mauritiusie. Błękitny ocean, zieleń, kwiaty, zapach świeżych owoców...

Jego gafa, która bawi cię do dziś... Jarek potrafi sprezentować mi coś, co de facto kupił sobie. Marzył o białym radiu, więc znalazłam je pod choinką z karteczką "dla Beatki".

Element jego stroju, który cię denerwował... Indyjskie kamizelki i kurtka zaimpregnowana jakimś mazidłem.

Gdy się poznaliście, byłaś ubrana... Miałam szary kardigan, czarną spódnicę i beżowe kozaki.

Kto na kogo pierwszy zwrócił uwagę? - Jarek na mnie. A potem robił wszystko, żebym ja zwróciła uwagę na niego. Skutecznie.

Jego cechy, które cię drażnią... Niepunktualność. Lekki narcyzm. Nieumiejętność przyjmowania krytyki. I kupowanie ciastek w metalowych pudełkach tylko po to, by mieć pudełko, oraz oglądanie po raz setny "Parszywej dwunastki".

Wasza najbardziej romantyczna historia... Miałam tylko 14 minut do odprawy na lotnisku. Jarek gnał autem przez Warszawę jak błyskawica. Zdążyłam w ostatniej minucie. Jak w filmie.

Podziwiasz go za... inteligencję. Pogodę ducha i optymizm. Za to, że ciągle ma marzenia.

Jakim śniadaniem do łóżka zrobiłby ci przyjemność? - Jakimkolwiek! Raz zrobił mi jajecznicę, bardzo się starał. Ale nie wiem, czy jeszcze kiedyś to powtórzy, bo widział moją zdziwioną minę. Ucieszyłyby mnie pięknie podane egzotyczne owoce.

Wasza piosenka... "My way" Franka Sinatry, w każdej wersji.

Prezent, który sprawi ci przyjemność... Wakacje nad oceanem, oszalałabym ze szczęścia.

W twojej szafie jest za dużo... Butów.

Twój sposób na udany związek... Nie zabierać drugiej osobie przestrzeni. Ufać sobie i szanować się wzajemnie. Nie eskalować napięć, mówić partnerowi dobre rzeczy.

Wy na zdjęciu za dziesięć lat... Gdzieś w pięknym zakątku, ja z kwiatem we włosach, oboje uśmiechnięci, trzymający się za ręce.

Jak poprawić jej humor?

Jarosław Kret: - Przytulić.

Najprzyjemniejsze wspomnienie z wakacji... Chwila wolności na Mauritiusie.

Twoja gafa, z której ona śmieje się do dziś... Wciąż popełniam jakieś gafy, z których Beata się śmieje, a ja nie rozumiem dlaczego.

Element twojego stroju, który ją denerwował... Czapka kapitańska przywieziona z podróży i woskowana kurtka Barbour, która zdaniem Beaty potwornie śmierdzi, więc też nie noszę.

Gdy ją poznałeś, była ubrana... Na szaro.

Kto na kogo pierwszy zwrócił uwagę?-  Zwróciłem uwagę na Beatę, oglądając ją w telewizji. To było kilka lat przed naszym poznaniem.

Twoje cechy, które ją drażnią... Spóźnialstwo.

Wasza najbardziej romantyczna historia... Beata półprzytomna ze zmęczenia i strachu wróciła z Ukrainy, gdzie wcześniej prowadziła "Wiadomości" na żywo z ogarniętego zamieszkami Kijowa. O nic nie pytając, odebrałem ją z lotniska, nakarmiłem, przebrałem i wywiozłem w góry.

Ona podziwia cię za... Podziwia mnie? No, może za znajomość języków.

Jakim śniadaniem do łóżka zrobiłbyś jej przyjemność? - Zdrowym.

Wasza piosenka... "A mi manera" Gipsy Kings, czyli... "My way" Franka Sinatry.

Prezent, który sprawi jej radość... Tydzień, a jeszcze lepiej miesiąc spokoju. Najlepiej, gdyby to były wakacje na Seszelach.

W jej szafie jest za dużo... Butów i torebek, choć także i wolnego miejsca. Jest dobrze zorganizowana, potrafi pozbywać się niepotrzebnych rzeczy. Przyznaję, ja nie umiem.

Twój sposób na udany związek... Beata plus Jarek! A serio: spokój, szanowanie wolności drugiej osoby. Dawanie wsparcia.

Wy na zdjęciu za dziesięć lat... Tacy sami, ale daleko od trosk.

Beata Biały

Twój Styl 7/2017

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje