Przejdź na stronę główną Interia.pl

Najmodniejsze kolory na ślubach - jesień 2017

Fuksja - czerwieńsza niż fiolet, głębsza niż róż - to pasjonujący kolor. Możesz użyć go w małych ilościach, wyciszając stonowaną paletą, lub połączyć ze złotem - tworząc duże intensywne skupiska koloru - by uzyskać kompozycję, która naprawdę robi wrażenie.

Wisienka na torcie

Te wygodne desery są w gruncie rzeczy kulkami ciasta. Ale są podane w najbardziej wyrafinowanej formie, jaką twoi goście weselni kiedykolwiek widzieli. Kulki czekoladowego ciasta są pokryte marcepanem. Nadano im charakterystyczny kształt wiśni i wykończono barwionym spray’em na bazie masła kokosowego. Drewniane szypułki (patyczki zanurzone w gorącej widzie i wyginane na słoiku, by uzyskać charakterystyczny łuk) i listki z masy cukrowej pokryte są jadalnym złotym pyłem. Każda "wiśnia" usadzona jest na kruchym ciastku migdałowym.

Szykowne zaproszenia

Reklama

Lśniące złoto i ciemno różowe odcienie są zmiękczone przez blado szarą barwę papieru. Kolory liternictwa, obramowanie zaproszeń i wnętrza kopert składają się prosty, ale bardzo stylowy efekt.

Efektowny bukiet

Bukiet bogatych kwiatów przewiązany wstążką w kolorze fuksji to odważny wybór dla panny młodej. By jeszcze go udoskonalić, spróbuj "dotknięcia króla Midasa" - użyj spray'u florystycznego, by ozłocić liście i łodygi. Dodaj do kompletu małą złotą torebkę wieczorową i lśniące złote buty. Pera ze zdjęcia jest tak wygodna, że można w niej przetańczyć całą noc.

Niesamowity tort

Proste warstwy tortu pokryte są gładkim białym lukrem plastycznym i stanowią eleganckie tło dla różowych kwiatów i złotych liści. Tu, bezpieczne w kontakcie z żywnością, róże i liście z masy cukrowej zostały pokryte jadalnym złotym pyłem. Aby pogłębić wrażenie luksusu, użyj złotych talerzy.

fot. Graha­m Polla­ck

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje