Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wygraj biżuterię My Way

Weź udział w naszym konkursie. Możesz wygrać naszyjniki "Kwiat" My Way.

Oto wyniki konkursu:

Reklama

 - miejsce 1-3: Marta Ciosek, Elżbieta Martyniuk-Dębowska, Magdalena Świtała

- miejsce 4-6: Patrycja Kaczmarczyk, Maja Krysiak, Natalia Gil

- miejsce 7-10: Magdalena Vrecar, Teresa Jodłowska, Agata Kozłowska, Justyna Prus

Zasady konkursu

Odpowiedz na pytanie: "Jakie wzory twoim zdaniem powinny się pojawić w następnej kolekcji MyWay http://myway-jewellery.com/pl/ . Uzasadnij swój wybór w kilku zdaniach.

Swoją wypowiedź uzasadnij w kilku zdaniach i wyślij ją wraz ze swoimi danymi adresowymi: imię, nazwisko, adres e-mailowy i adres zamieszkania na adres konkursy@styl.pl

Nagrody

Nagrodami w konkursie są naszyjniki My Way "Kwiat":

 - miejsce 1-3  w kolorze złotym (pozłacane),

- miejsce 4-6  w kolorze różowego złota (pozłacane)

- miejsce 7-10  srebrne

Biżuteria MyWay

MY FASHION. MY LIFE. MY WAY.

Kolekcja My Way to minimalistyczne, nietuzinkowe, eleganckie wzory łańcuszków, bransoletek i pierścionków wykonanych z najlepszego kruszcu. Są one w najmniejszych szczegółach ręcznie dopracowane przez mistrzów jubilerskiej sztuki.

- Sekretem najwyższej jakości naszych wyrobów, połączonej z ich konkurencyjnymi cenami jest autorski projekt biżuterii oraz produkcja pod czujnym okiem ekspertów ds. jakości, którzy czynią produkt unikalnym w każdym calu - mówi Ola Nowak, założycielka i Dyrektor Kreatywna marki, związana z rynkiem modowym od kilku lat.  My Way powstała z myślą o kobietach niezależnych, które smakują każdą chwilę, delektują się życiem, bezkompromisowo wyrażając siebie i swoją osobowość.

Symbolem marki jest ważka, która pojawia się w postaci graweru na przeciwwadze umieszczonej na każdym produkcie, wyróżniając go w ten sposób pośród innych na rynku.  - Ważka to symbol nieskończoności, odnowy oraz aktywności. To ciągła zmiana i bogactwo barw. Ten znak idealnie komponuje się z filozofią marki, jaką jest miłość do życia i wyrażanie siebie - dodaje Ola Nowak.

Przeczytaj regulamin konkursu

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje