jak ona jest ladna to ja jestem miss ameryki
Reklama
- Start »
- Gwiazdy »
- Styl gwiazd
-
-
Anna Dereszowska
Zdjęcie: 1 / 13- Poprzednie zdjęcie
- Następne zdjęcie
Zainspiruj się!
-
Zobacz również
Zamknij-
Liczba zdjęć: 15
-
Liczba zdjęć: 14
-
Liczba zdjęć: 13
-
Liczba zdjęć: 11
-
Liczba zdjęć: 13
-
-
-
-
Anna Dereszowska
Galeria:
Jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Nie stawia sobie za punkt honoru szokować swoimi kreacjami - preferuje klasyczną elegancję i świetnie wygląda w krótkich spódnicach i sukienkach.
Zdjęcie:
Zainspiruj się!
Źródło:
AKPA
-
Podoba ci się?
Podoba mi sięJeszcze nikt tego nie polubił. Bądź pierwszy! -
Więcej na temat: Anna Dereszowska
-
Reklama
-
-
Wasze komentarze (17)
-
17.08.2011 (11:03)~elzbieta
-
13.08.2011 (22:16)
BooSko24ja tez ja bardzo lubie, a jej zycie prywatne,,,to nie moja sprawa.
~GokiA ja ją lubię. Jest bardzo pozytywna, otwarta, zawsze uśmiechnięta. Nie przejaskrawia wizerunku.~izinie lubię jej i zawsze będę na NIE
-
~Link sponsorowany
-
13.08.2011 (22:13)
BooSko24 -
13.08.2011 (21:19)
BooSko24
BooSkoPomyslalam o milosci, ale chyba masz racje.~ZenekFajna dziołcha z Mikołowa, ale męża mogła znaleźć bez rodziny.
-
13.08.2011 (20:54)
BooSko24Tak, cos w tym jest,milosc miloscia,ale chyba kazdy czlowiek ma jakis instynkt samozachowawczy i mysle, ze moze kontrolowac swoje uczucia. Mozliwe,ze ktos powie, ze jestem wyrachowan egoistka bez uczuc,ale niestety,kobiety sa bardziej winne.
Walczylam o moje malzenstwo cztery lata i wygralam.
Moja krzywda odbila sie ze zdwojona sila na kobiecie, ktora mnie skrzywdzila, chociaz nie zyczylam jej tego.
~***Zgadzam się z Tobą, gdyby nie baby, które biorą sie za zajetych to faceci nie mieliby z kim zdradzać:)~isianie znoszę kobiet, które kradną mężów i do tego uważają, że to miłość je tłumaczy



















Komentarze:
Wasze komentarze (17) Dodaj komentarz