Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wybiera coraz młodszych

Madonna (52) znowu jest zakochana. I znowu w mężczyźnie, dla którego mogłaby być matką!

Przypomnijmy, że z początkiem jesieni królowa popu zakończyła trwający półtora roku związek z 28 lat młodszym od niej modelem i początkującym DJ-em, Jesusem Luzem. Nowy wybranek serca piosenkarki, Brahim Zaibat, także ma 24 lata!

Jego matka słuchała Madonny w podstawówce!

Reklama

Przystojny młodzieniec jest Francuzem o arabskich korzeniach. Zawodowo zajmuje się tańcem. Madonnie wpadł w oko podczas niedawnego castingu do jej klipu promocyjnego. - Casting odbywał się w Nowym Jorku. Brahim tego samego dnia miał samolot do Francji, ale Madonna się uparła, że musi z nim pójść na kolację. Kolacja skończyła się śniadaniem - relacjonuje jeden ze współpracowników piosenkarki. - Najważniejsze, że są szczęśliwi - dodaje.

Innego zdania jest jednak mama Brahima Zaibata, 44-letnia Patricia Vidal. - Byłam zszokowana, gdy dowiedziałam się, że mój syn jest nowym chłopakiem Madonny. Nadal próbuję się z tym pogodzić. Powiedział mi o tym przez telefon. Nie mogłam uwierzyć, że spotyka się z kobietą, która jest ode mnie starsza o 8 lat! Była już wielką gwiazdą, gdy uczyłam się w podstawówce. Cała ta sytuacja jest bardzo dziwna - wyznała jednej z zachodnich gazet zaniepokojona matka.

Dla jego rodziny jest innowierczynią

Rodzina Brahima martwi się tym bardziej, że oni są wyznawcami islamu, a Madonna - kabalistką. Chłopak podobno nie pije alkoholu, nie tyka używek, praktykuje obrzędy religijne. - Nie mogę powiedzieć, że cieszymy się z faktu, że związał się z innowierczynią - mówimama Brahima. I liczy, że królowa popu nie sprowadzi jej syna na złą drogę.

AA

Życie na gorąco 48/2010

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje