Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małpki, używki i jej mężczyźni

Demi Moore - skandalistka, która została przykładną żoną.

Była bohaterką jednego z największych skandali w show-biznesie w początkach XXI wieku. Jej romans z młodszym o 15 lat od niej Ashtonem Kutcherem, który rozpoczął się w 2003 roku, długo stanowił znakomitą pożywkę dla mediów.

Reklama

Dopiero ślub pary we wrześniu 2005 roku spowodował, że hałas wokół ich związku ucichł. Niewielu było takich, którzy dawali małżeństwu jakiekolwiek szanse. Ale na przekór całej armii sceptyków 48-letnia dziś Demi i 33-letni Ashton tworzą wzorową wręcz parę.

Jej mężczyźni

Pierwsze małżeństwo zawarła jako 17-latka w 1980 roku. Jej mężem został Freddy Moore, o 12 lat starszy od niej amerykański piosenkarz. 4 lata później rozwiedli się, a pamiątką po tym związku jest dla Demi jej "gwiazdorskie" nazwisko. Wcześniej znana była jako Demetria Guynes.

W tym samym roku aktorka zaręczyła się z aktorem Emilio Estevezem. W stanie narzeczeństwa przetrwali 3 lata, po czym... rozstali się. Demi zakochana była już wówczas w Bruce'e Willisie. Poślubiła go 2 miesiące później.

Małżeństwo, którego owocem są trzy córki (Rumer, Scout LaRue i Tallulah Belle) przetrwało 11 lat. W 1998 roku sąd orzekł separację, a 2 lata później najsłynniejszy wówczas gwiazdorski związek Hollywood przestał istnieć.

W tym czasie Demi spotykała się już z instruktorem sztuk walki i trenerem Oliverem Whitcombem. Rozstała się z nim w 2003 roku, kiedy poznała Ashtona Kutchera.

Małpy, Barbie, żołnierzyki

Lalki zbiera Demi od dziecka. Ma jedną z największych kolekcji lalek - małp na świecie. Jest ich ponad 3 tys. Ale to nie wszystko. W zbiorach aktorki są również tysiące lalek Barbie i żołnierzy (G.I.Joe). Ashton namawia Demi, żeby otworzyła muzeum zabawek.

Przeprowadzki

Dopóki sama nie wyprowadziła się z domu w wieku 16 lat, Demi przeprowadzała się z matką i ojczymem, jak kiedyś wyliczyła, 46 razy! Czasy się zmieniły. Dziś Demi dzieli swój czas między rezydencje w Hailey w stanie Idaho i Los Angeles.

Używki

W początkach swej kariery Demi nadużywała narkotyków i alkoholu, co omal nie skończyło się tragedią. W 1982 roku zaczęła regularnie występować w telewizyjnym serialu "General Hospital". Zarobione pieniądze przepuszczała na kokainę i wysokoprocentowe trunki.

Trwało to niemal 4 lata, dopóki reżyser Joel Schumacher nie wyrzucił jej z planu filmu "Ognie św. Elma". W 1986 roku przeszła kurację odwykową i od tego czasu nie ma problemu z używkami.

AB

Życie na gorąco 27/2011

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje