Przejdź na stronę główną Interia.pl
Gotowa na nową miłość?

Katarzyna Figura

Po rozstaniu z mężem zaczęła wreszcie myśleć o sobie.


Reklama

Żyjemy po to, aby kochać i aby być kochanymi - powtarzała wiele razy Katarzyna Figura (52). Aktorka myśli teraz przede wszystkim o swoich córkach. Ale jak każda kobieta, tęskni za miłością do mężczyzny.

- Zawsze wierzyłam w miłość romantyczną, nawet jeśli bywało to trudne - wyznała. Nie da się ukryć, że dotychczasowe związki aktorki do łatwych nie należały. Jej pierwszym mężem był biznesmen Jan Chmielewski. Mają syna Aleksandra (26). - Byliśmy młodzi, szaleńczo zakochani, ale ja stałam przed drzwiami do kariery. Byłam aktorką i chciałam odnieść sukces - wspomina.

Wiele lat później na swej drodze spotkała biznesmena Kaia Schoenhalsa (47). Poznali się w Kalifornii na kolacji u przyjaciół. Czuła wtedy, że spotkała kogoś wyjątkowego. Wzięli ślub, aktorka urodziła córeczki: Koko (12) i Kaszmir (9). Przez lata wydawało się, że jej małżeństwo jest idealne. Dopiero niedawno odważyła się wyznać, że tak nie było. Wkrótce potem zabrała dzieci i odeszła od męża...

Dziś, mimo że sprawa wciąż toczy się w sądzie, aktorka cieszy się życiem. Zaczęła je od nowa, na Wybrzeżu. Chciałaby tylko jeszcze móc dzielić się z kimś swoimi radościami... - Patrzeniem na morze, spacerami brzegiem Bałtyku i słuchaniem jego szumu. To mnie uspokaja, a jednocześnie daje energię do życia - wyznaje.

Aktorka nie szuka nikogo na siłę. Twierdzi, że jeśli ma kogoś spotkać, to z pewnością spotka, bez względu na to, gdzie mieszka. Na razie spokojnie czeka, ponieważ wierzy, że czas na romantyczną miłość wciąż przed nią.

WC

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje