Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dziewczyna z temperamentem

Miniony rok należał do niej. Co tydzień oglądaliśmy ją w programie "Kocham Cię, Polsko" i serialu "Barwy szczęścia".

Jak bardzo jest popularna, świadczy statuetka TeleKamery, którą otrzymała. I nominacja do Wiktora w kategorii "odkrycie roku". Prywatnie też jej się układa. Co jakiś czas dobiegają głosy o planowanym ślubie Katarzyny Zielińskiej z Wojciechem Domańskim.

Los bywa zmienny. Jest na to przygotowana

Reklama

Góralka z temperamentem. - Zielina ma ADHD - mówią o niej przyjaciele. "Idź do przodu, bo karawana pójdzie bez ciebie" - to dewiza jej taty. Pamięta o niej. Wciąż stawia sobie kolejne wyzwania.

Nie narzeka. Wie, że właśnie teraz ma swoje 5 minut. Wie też, że los bywa zmienny i musi być przygotowana na wszystko. Od dziecka jej pasją były zajęcia artystyczne. Za pieniądze z pierwszej komunii kupiła stuletni fortepian. Dziś gra, gdy chce się wyciszyć. Uspokaja ją... marsz żałobny Chopina.

Była szkolną prymuską. Myślała o medycynie lub handlu zagranicznym. Papiery złożyła jednak na wydział aktorski i na ekonomię. Jeśli się nie uda na tym pierwszym... Udało się.

Dobrze jest być z kimś, ale sama też nie zginie

Ma za sobą kilka związków. Do najważniejszych zalicza na pewno związek z Kubą Zańczakiem. Był wydawcą w "Pytaniu na śniadanie". Spędzili razem trzy i pół roku. Rozstali się z klasą. W trudnych chwilach nieocenione było wsparcie rodziny i przyjaciół. Rzuciła się w wir pracy. Schudła, wypiękniała. Zmieniła kolor włosów. I nauczyła się, że cudownie być z kimś, ale sama też nie zginie.

Na mężczyznę, takiego jak Wojtek, czekała 4 lata. Wojciech Domański pochodzi ze Starego Sącza. Znają się z dzieciństwa, chodzili nawet razem do szkoły. Potem ich drogi rozeszły się. Ona wyjechała na studia do Krakowa, on do Harvardu.

Zakochali się może przy piątym spotkaniu?

Ponownie spotkali się w ubiegłym roku. Fantastycznie im się rozmawiało. Kiedy się zakochali? Przy piątym spotkaniu? W każdym razie miłość trwa. Teraz wszyscy czekają, by ślub, o którym co jakiś czas słychać, stał się faktem.

WA

Życie na gorąco 21/2011

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje