Czy teraz będzie córka?
Marzenie o drugim dziecku od dawna chodziło jej po głowie. Jednak Dorocie Gawryluk (38) niezwykle trudno było podjąć tę decyzję.
Aktywna dziennikarka polsatowskich "Wydarzeń" z jednej strony marzyła, z drugiej - nie chciała robić przerwy w pracy, na punkcie której, jak sama mówi, ma fioła. Jednak wreszcie stało się, a pani Dorota i jej mąż Jerzy z wielką radością przyjęli tę wiadomość.
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, a ja czuję się znakomicie. Nie mam żadnych uciążliwych dolegliwości i zamierzam pracować tak długo, jak będzie to możliwe. Zżera mnie ciekawość, ale nie znam jeszcze płci dziecka i nie wiem czy zdecydujemy się ją poznać. Zresztą liczy się tylko jego zdrowie - opowiada dziennikarka.
Informację o nowym członku rodziny trochę mniej entuzjastycznie przyjął syn dziennikarki Nikon (16). - Przyzwyczaił się, że ich rodzina jest trzyosobowa. Teraz oswaja się z tą nowiną, ale nie jest mu łatwo - zdradza przyjaciółka dziennikarki.
Pani Dorota doskonale wie, że połączenie macierzyństwa i pracy jest bardzo trudne. Dlatego postara się, by - mimo zapracowania - nie być sfrustrowaną mamą.
Świat i Ludzie nr 34/2010
Artykuł pochodzi z kategorii: Sławni
-
Wasze komentarze
Polecamy
-
Dziś w portalu:
-
-
pojęcia nie mam jak mowić o takich obrazach.. żadne... więcej













Wasze artykuły
Koń jako blogerka
Kilka dni temu powstał blog o modzie gdzie w rolę blogerki modowej wciela się kobieta koń. Czy będzie to kolejny hit szafiarskiej blogosfery? A może dzięki xoxokon nasze szafiarki przejrzą się w lustrze? więcej
Przemoc
Kobieca władza