Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czy pomoże byłej żonie?

Żona, z którą dawno się rozstał, znalazła się w trudnej sytuacji. Czy może na niego liczyć?

Duże brązowe oczy, czarujący uśmiech, pogodna twarz i nienaganne maniery - wszystko to sprawia, że Piotr Polk (48) cieszy się nieustająco wielkim powodzeniem u kobiet. Pan Piotr od wielu lat jest związany z aktorką Magdaleną Wołłejko (55). Spory kryzys, który przechodzili rok temu, tylko wzmocnił jego uczucie do żony.

Reklama

Magdalena jest drugą żoną pana Piotra. Pierwszą była Hanna (47), koleżanka ze studiów aktorskich w łódzkiej szkole filmowej. Rozstali się wiele lat temu w dość dramatycznych okolicznościach. Piotr Polk znalazł nową miłość...

- Hanna przypłaciła to ciężką depresją. Wyleczyła ją nowa miłość. Wyszła za mąż, urodziła dwoje dzieci. Niestety, w styczniu jej drugi mąż zmarł - mówi koleżanka gwiazdy serialu "Ojciec Mateusz". Owdowiała pani Hanna straciła grunt pod nogami. Znalazła się w trudnej sytuacji.

- Potrzebuje wsparcia finansowego i psychicznego. Ludzkiej życzliwości, rozmowy. Może Piotra? - zastanawia się znajoma aktora. Pan Piotr co prawda ma nowe życie, ale znany jest z tego, że chętnie pomaga doświadczonym przez los.

- Czy wyciągnie pomocną dłoń do Hani? Kiedyś powiedział przecież, że ona może liczyć na jego przyjaźń - mówi jej znajoma.

AB

Świat i Ludzie nr 34/2010

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Polk | małżeństwa | depresja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje